tooted

PVC kardinad varjualustele, ladudele, grillimajadele, pesulatesse, garaazidesse jne. Tendist kardinaid on võimalik teha ainult pvc-kangast nii võrguga kui ka läbipaistva aknaga. Odav, kiire ja lihtne võimalus kaitsta ladustatavat materjali või muuta grillimaja aastaringselt mõnusaks istumiskohaks.

Tent autodele ja haagistele. Vastavalt Teie mõõtudele ja soovile. Tasapinnalised tentkatted ja ka metallraamil kõrgendusega kongid. Võimalik teostada 99% võimalikest lahendustest ja soovidest. Metallraami ja tendi toodame ise ja vastavalt kliendi soovile.

Tendist konteinerikatted toodame vastavalt kliendi soovile ja kui klient ei tea, millist vaja, siis oskame selgelt seletada erinevaid lahendusi ja kirjeldada meie toodetava katte erinevaid võimalusi.

PVC katted erilahendusena olenevalt kaetavast esemest või koormast. Kuna toodame katteid ise, siis suudame materjalist kokku meisterdada kõiksuguseid erineva keerukusastmega katteid. On selleks paat( seisu/transpordi kate), bassein, tünnisaun või lihtsalt erikujuga kate. Kui tarvis, mõõdame ise iga objekti üle ja koostame kliendiga kohapeal täpse katte kuju ja vajalikud lahendused pvc-katte kinnitamiseks.

PVC- hallid on kiire ja odav võimalus soetada endale ladu, kus ladustada vajalikke materjale. PVC-hallid valmivad meil koostöös oma ala spetsialistidega, kes teevad halli karkassi selliselt, et see vastaks kõikidele nõuetele. PVC-hallid katame 900 g/m2 materjaliga, mis kinnitatake kvaliteetselt ja tugevalt karkassi külge.

Vaja katta? Telli tent!